Genel

Araçlarınız Tamir Ettir İle Emin Ellerde

Hizmet sektöründe yer alan firma İstanbul’da bulunan 28 farklı noktasıyla araç servisi olarak hizmet veriyor. Teknik ekipman ve personel bakımından zengin bir yapıya sahip olan firma araç sahiplerinin karşılaştıkları her türlü probleme çözüm bulmaya çalışıyor. Bu sayede araç sahiplerinin güvenli yolculuk yapmalarına yardımcı oluyor.

Güvenilir Araç Bakım Firması

Araçlarda karşılaşılan sorunlara çözüm bulmak adına çalışan oto servis tecrübeli personeli sayesinde hizmetlerin kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. Servis tarafından müşterilerine sunulan hizmetler periyodik bakım, full check up, oto ekspertiz ve yerinde bakım hizmetleri oluyor. Bu hizmetler kapsamında firma araçların motor, şanzıman, fren, balata, kaporta ve amortisör bakımlarını yapıyor. Tüm hizmetleri titiz bir ustalıkla yerine getiren firma müşterileri için güvenilir araç bakım firması olmayı amaçlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Madalya İmalatı

Servis Hizmeti Ne Zaman Alınabilir?

Oto ekspertiz, periyodik bakım ve araç tamiri gibi alanlarda hizmet veren servis haftanın 7 gününde de çalışıyor. Böylelikle araçlarıyla yolda kalan, kaza yapan veya bakıma ihtiyaç duyanlar diledikleri günlerde servise başvurabiliyorlar. Bu sayede arıza ve bakımları aksatılmayan araçlarıyla güvenli yolculuk yapmaya devam edebiliyorlar.