Genel

Aldur Madencilik

Aldur Madencilik Şirketi; 1993 yıllarından günümüze dek madencilik ve doğal taşlar sektöründe faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Firmanın İzmir, Aliağa’da bulunan siyah bazalt ocağında üretim hayatına başlamış olan başlayan Aldur Madencilik, süreç içerisinde üretim, kalite ve yeni ürün arayışlarında bünyesini geliştirerek bugün yurdumuzda ve yurt dışı pazarlarında haklı itibarlar kazanmıştır. Bünyesinde kırmızı bazalt döşeme ve kırmızı bazalt söve ürünleri yer almaktadır. Sunmuş oldukları ürün kalitesiyle Aldur Madencilik doğal taş ve madencilik sektörlerinde oldukça ön plana çıkmıştır.

Altur Madencilik Hizmetleri

İlerleyen zaman içerisinde Aldur Madencilik, İzmir Bergama’da yer alan hem granit hem Manisa Muradiye’de kırmızı bazalt ocaklarını işletmeye açmıştır. Aldur, kendi ocaklarından çıkarmış olduğu bu hammaddeleri yine kendi tesislerinde işleyip; bloklar, doğal sütunlar, kesilmiş olan plaka taşları gibi geniş yelpazede ürünleri bulundurur. Aynı zamanda; parke taşları, agregalar, granüller shingle için renkli bazalt granülleri, gübreler ve toprak düzenleyicileri gibi uç ürünler üretir. Aldur Madencilik, ülkemizin kaynaklarını en doğru ve verimli biçimde nihai bir ürün haline getirerek hem toplumsal faydalar hem de geniş kapsamlı olan istihdamlar yaratmaya devam etmektedir. Gerek ihracat gerek ise yeni iş alanları yaratabilme konularında faaliyetlerini gittikçe artan bir tempoyla sürdürmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Yazılımsal Çözümün Adresi

Aldur Madencilik Ürünleri

Aldur Madencilik ürünleri kapsamında;

-Bazalt balast taşları

-Alt temel taşları

-Kırmızı bazalt mıcırları

-Bazalt mıcırları

-Beton parke için aşınma-yüzey granülü (siyah)

-Yüzey sertleştirme harcı granülü

-Beton parke için aşınma-yüzey granülü (kırmızı)

-İnce raspa kumu

-Kalın raspa kumu

yer almaktadır.

Altur Madencilik Ocakları

Altur Madencilik’in İzmir, Aliağa, İzmir, Bergama, Manisa, Muradiye ocakları bulunmaktadır. Aldur Madencilik’in Aliağa’da yer almakta olan maden sahasından çıkardığı bazaltı, yine aynı saha içerisinde kurulu bulunan ve entegre tesislerinde işleyerek geniş olan bir yelpazede ara ürünlerin ve uç ürünlerin üretimini yapmaktadır. Aldur Madencilik’in üretimini yapmış olduğu temel ürünlerden bazıları; bazalt parke taşları, bazalt duvar taşları, bazalt balast taş ve mıcırı, kumlama (bazalt) raspa kumları, bazalt granülleri, mikronize bazalt tozları ve renklendirilmiş bazalt granülleri.

Sıradaki Haberi Oku  Viagra Hapı Neden Tercih Edilir