Ekonomi, Genel, Teknoloji

Paykasa Hakkında Kısa Kısa Bilgiler

Paykasa, özellikle çevrimiçi harcamalar için tasarlanmış ön ödemeli bir kupondur. PayKasa, hesabınızı yüklemek için en güvenli ve en etkili yöntemdir. Her Paykasa Kuponu, güvenli işlemler için benzersiz ve şifreli 16 haneli bir fiş PIN koduna (Paykasa Kupon Kodu) sahiptir. Paykasa Kuponunuzu güvende tutmalı ve yetkisiz üçüncü tarafların erişiminden korumalısınız. Paykasa Kupon Kodunuzu başkalarına vermeyin veya yetkisiz bir web sitesinde kullanmayın.

Paykasa kullanırken kişisel bilgilerinize gerek yoktur. Kayıt olmanıza gerek yok. Tamamlanacak evrak da bulunmamaktadır.

Paykasa Kuponları değerler ile alınabilir: 5, 10, 20, 20, 50, 100, 150, 200, 250, 500, 1000 Euro olup yetkili satıcılardan satın alınabilir. Paykasa’yı satın almak için lütfen daima Paykasa yetkili satıcılarına başvurun.

Sıradaki Haberi Oku  DM Reklam ile Kaliteli Reklam Tabelaları

Paykasa edinme süreci çok basittir.
1. Paykasa yetkili bayilerinden herhangi birine gidin.
2. Satın almak istediğiniz kuponların değerini ve sayısını seçin.
3. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini kullanarak kuponlar için ödeme yapın.
4. Ödemeniz onaylandıktan sonra, kupon bilgilerinizi kağıt makbuz şeklinde alacaksınız.Elbette internet üzerinden alışveriş yapmak mümkündür.

Paykasa için ikamet ettiğiniz ülkede mevcut olan en popüler ödeme seçenekleriyle yerel para biriminizde ödeme yapabilirsiniz.

Paykasa, Paykasa’yı ödeme seçeneği olarak sunan yüzlerce web sitesinden herhangi birinde kullanılabilmektedir.

Paykasa kuponunuzla çevrimiçi para yatırma veya ödeme yapmak için, online ilgili mağazadaki ödeme sayfasına ulaştıktan sonra, ödeme yönteminiz olarak Paykasa’yı seçin, 16 haneli kart numarasını ve yüz değerini girin. Ödemenizin anında onaylandığını görmelisiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Avrupada hangi ülke ne kadar asgari ücret veriyor?

Ödeme yöntemi olarak Paykasa Kuponunun kullanımı için başvurabilecekleri ücretler için lütfen Katılımcı Web Sitelerini ve Hüküm ve Koşullarını kontrol edin. Katılımcı web sitelerinde ödeme yapmak için Paykasa Kuponunu kullanırken, Paykasa Kuponunun nominal değerine en az eşdeğer bir değer almalısınız. Normalde maliyet yoktur.

Paranızı çekmek için ise kullanıcı hesabınıza giriş yapın ve talepte bulunun. Ödeme seçeneği olarak Paykasa kuponunu seçerseniz, çekilmesini istediğiniz değer için 12 aylık geçerli bir kupon verilecektir.

Bu kuponlar, bir kez kullanımı olan kuponlarıdır ve bu nedenle yeniden üzerine para eklenemez. Bir kez kullanıldığında bittiğinde, yeniden yeni bir tane daha satın alırsınız. 18 yaş ve üstü herkes Paykasa Kuponu kullanabilir; Paykasa için bir banka hesabı gerekmediğini lütfen unutmayın.

Sıradaki Haberi Oku  Şık ve Sportifliği Bir Arada Yürüteceğiniz Kombinler