Ekonomi

Jet Fadıl Caprice Gold inşaatına geldi! Mağdurlar alana akın etti

Kamuoyunda “Jet Fadıl” olarak bilinen Fadıl Akgündüz‘ün Caprice Gold inşaatına geldiği, yönetimin artık kendisinde olduğunu söyleyerek dernek tarafından görevlendirilen güvenlikleri dışarıya çıkarttığıedildi.

Edinilen bilgiye göre, Jet Fadıl olarak bilinen Fadıl Akgündüz akşam saatlerinde Bayrampaşa‘da bulunan Caprice Gold inşaatına geldi. Korumaları ve polis ile içeri giren Akgündüz, mağdurlar tarafından kurulan derneğin tahsis ettiği güvenlik görevlilerine inşaattan çıkmalarını söyledi.

Ahmet Mahmut Ünlü de Caprice Gold projesinin açılışına katılarak bir konuşma gerçekleştirmişti

DERNEĞİN GÜVENLİK GÖREVLİLERİYLE ARBEDE

Akgündüz güvenlik görevlilerini, “Burada işiniz bitti. Biz yeniden inşaat izni aldık” diyerek çıkartmaya çalıştı. İnşaattan çıkmak istemeyen güvenlik görevlileri ile Fadıl Akgündüz’un korumaları arasındaçaplı arbede yaşandı. Yaşanan arbede sonucunda güvenlik görevlileri inşaattan çıkarıldı. Fadıl Akgündüz’ün getirdiği yeni güvenlik görevlileri inşaata yerleştirildi.

Sıradaki Haberi Oku  Putin, TürkAkım projesi için Türkiyeye geliyor

ÇOK SAYIDA MAĞDUR İNŞAATA GELDİ

Bunun üzerine dernek güvenliklerinin haber vermesi üzerine dernek başkanı, dernek avukatı, ve çok sayıda Fadıl Akgündüz mağduru inşaata geldi. Mağdurlar inşaatın içinde bulunan dernekofisinde basın açıklaması düzenledi.

“BİZİM İNANÇLARIMIZLA, GELECEĞİMİZLE OYNADI”

Dernek Başkanı Talip Metehanoğlu, “Bu akşam 7’ye kadar buradaydım. Biz gittikten sonra bir telefon geldi. ‘Fadıl avukatlarlaotele geldi. Tabu kayıtlarını gösterdi. Buranın müteahhidi benim, burayı boşaltın’ dedi diye beni haberdar ettiler. Ben gelinceye kadar oyalayın ben geleceğim dedimtutamıyoruz. Ben geldiğimde burada değildi. 28 bin kişiyi mağdur edene bey deniliyor, biz işgalci oluyoruz. Sakal dedi, bıyık dedi, cübbe dedi, bizim inançlarımızla oynadı. Bizim geleceğimizle oynadı, çocuklarımızla oynadı, bütün yatırımımızla oynadı. Bizim güvenlik görevlilerimize müdahale etmişlerdir. Jet Fadıl sizin işinizeverdik buradan çekip gidebilirsiniz demiştir. Güvenliğimiz bertaraf edip içeriye girmişlerdir. Tehdit etmişlerdir. Olay suçtur” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Asgari ücret zammı için komisyon toplandı! İşte tarafların ilk açıklamaları

Haber Videosu: Jet Fadıl, yeniden inşaat izni alınca mağdurlaretti!