Ekonomi

Akbank konut kredisinde faizi yüzde 0,99a indirdi

Akbank,kredisindeoranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,99’a indirdi.Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank tüm vade ve tutarlarda aylık yüzde 0,99’luk avantajlıoranıyla, müşterilerin talep ve tercihlerine göreödeme seçenekleri de sunuyor.

“KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını, müşterilerine enkoşullarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşıladığını belirtti.

Oğuz, “Müşterilerimize kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek hayallerindeki eve sahip olma imkanı sunabilmektenduyuyoruz. Bugünden itibaren vade ve tutar ayırmaksızınkredisioranımızı yüzde 0,99’a çektik.” ifadelerini kullandı.

“EN İYİ KOŞULLARI SUNMANIN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ”

Ülke ekonomisindeki ivmelenmenin devam etmesi için, Akbank’ın çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydeden Oğuz, “Ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayankredilerinde müşterilerimize en iyi koşulları sunmanın sevincini yaşıyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya, müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Sıradaki Haberi Oku  Tehlike saçan slime hamuru yine ortaya çıktı, zabıtalar tek tek topladı

YAPI KREDİ DE DÜN FAİZ İNDİRMİŞTİ

Yapı Kredi Bankası da dünkredisi faizinde indirime gitmişti. Banka, kredi üst limiti olmadan 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0,99 faizle kredi kullandıracağını açıklamıştı.