Ekonomi

3. Türkiye Altın Marka Ödülleri sahipleriyle buluşacak

3. Türkiye Altın Marka Ödülleri’ndeoylaması sonuçlandı. Buİdeal Susponsorluğunda gerçekleşen Türkiye Altın Marka Ödülleri, 13 Aralık 2019 Cuma akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenecek törenle sahipleriyle buluşacak.

GÜÇLÜ MARKALAR TÜRKİYE’YE GÜÇ KATACAK

“Güçlü bir Türkiye için Türk markaları seçin” mottosuyla yola çıktılarını belirten Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, “Halkımız 29 kategoride, kalbine hitap eden, bir duruşu olan, hayata geçirdiği başarılı çalışmalarıyla dikkat çekenve kişileri Türkiye’nin altın markaları olarak seçti. Geçtiğimizdüzenlediğimiz Türkiye Altın Marka Ödüllerinde 200 markanın temsilcisini ağırladık. Buödül törenineçok daha yoğun” diye konuştu.

“MARKALAŞMAYI TEŞVİK EDEN ETKİNLİKLER ÇOK KIYMETLİ”

3. Türkiye Altın Marka Ödülleri’ninsponsorluğunu üstlenen İdeal Su CEO’su Sengül Sarışın ise; “İdeal Su Kasım ayında yeni bir yapılanma sürecine girdi. Sarbay Group olarak İdeal Su’yu bünyemize kattık. Yenikurulumuzlamarkalaşma ve kurumsallaşma çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İnanıyoruz ki, ülkemizin dünya pazarında rekabetçi bir konum kazanmasında markalaşma yolculuğunu tamamlayan firmaların katma değeri çok önemli olacak. İdeal Su ailesi olarak Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin markalaşmanın öneminin aktarılmasında yönlendirici olacağına inanıyoruz. Bu nedenle ülkemiz için faydalı olacak bu etkinliğe destek olmaktan dolayıbirve gurur duyuyoruz” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Türkiye ekonomisi 3. çeyrekte yüzde 0,9 büyüdü

Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaşİdeal Su CEO’su Sengül Sarışın