Dünya, Eğitim, Genel, Seyahat

Work and Travel Fırsatı

Work and Travel öğrencilerin hem gezerek hem de çalışarak yurt dışında çalışmalarını sürdürdükleri bir eylemdir. Son dönemlerde work and travel’a ilgi artmıştır. Work and Travel konusunda hizmet sunuyorlar. Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetinin yanı sıra birçok hizmeti bünyelerinde barındırıyorlar.

Camp USA, yurtdışında staj, yurtdışında dil okulu sundukları hizmetlerden bazıları. Work and travel 2021 fiyatları konusunda uygun fiyat avantajı sunuyorlar. Geniş yapıları ve sektördeki deneyimleri dahilinde müşterilerine en iyi deneyimi sunuyorlar. Kültürel değişim yaşamak isteyen öğrencileri hayallerine kavuşturuyorlar. Geniş iş listeleriyle kusursuz bir hizmeti hedefliyorlar. Oryantasyon konusunda sundukları destekle beğeni topluyorlar.

Kimler Work and Travel Yapabilir?

Work and Travel öğrencilere has yapılabilecek bir eylemdir. Türkiye veya KKTC’deki bir yüksek öğretim programına kayıtlı olan herkes başvuru yapabilmektedir. Bu konuda 4 yıllık ve üzeri lisans yapan öğrencilere hizmet sunuyorlar. Work and Travel’ın kusursuz geçmesi için çalışmalar sunuyorlar. Not ortalaması bazında 4’lü sistem üzerinden en az 2 not ortalamasına sahip kişilere Work and Travel imkanı sunuyorlar. 18-26 yaş aralığındaki kişiler bu hizmetlerinden yararlanabiliyor. Orta düzeyde İngilizce bilinmesini öneriyorlar. Çalışmanın İngilizce anlamında getiriler sağlayacağını açıklıyorlar. Pratik yapma imkanı sunan Work and Travel gerek gezmek gerek çalışmak gerekse İngilizce öğrenmek için önemli bir fırsattır. Öğrencilerin bunu değerlendirmesi önemlidir.

Sıradaki Haberi Oku  Picco Mimarlık Hizmetleri

Kimler Work and Travel Yapamaz?

2 yıllık üniversite programına dahil ya da MYO öğrencileri Work and Travel yapamamaktadır. Ya da öğrenim programından 4’lü sistem üzerinden 1.00 ya da 1.50 gibi çok düşük genel puan ortalamasına sahip kişiler Work and Travel yapamamaktadır. Yakın zamanda ciddi travmalar yaşamış, posttravmatik stres bozukluğu denen bozukluklar yaşamış kişiler de Work and Travel yapamazlar. Bu gibi kişi gruplarına diğer konularda hizmet verebilirken Work and Travel konusunda yardımcı olamıyorlar. Amerika vizesi konusunda sıkıntılar çıkabilen bu gibi durumların aşıldıktan sonra Work and Travel başvurusu yapılabilmesi mümkündür. Work and Travel konusunda ayrıcalıklı hizmet almak isteyenlerin adresi oluyorlar. Work and Travel konusunda birçok başlık altında eşsiz bir deneyim sunuyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Düşünmeye Sevk Eden Farklı Yazı İçerikleri