Eğitim

İş Sağlığı ve Güvenliği

Firma ankara osgb alanında 2013 yılında İşçi sağlığı ve iş güvenliğinin önemini kabul ederek kurulmuş ve bu tarih itibarı ile hizmet sunmaya başlamıştır. İvedik Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Remas İş Merkezinde bulunan bir ofiste 4,5 yıl hizmet verdikten daha sonra Ostim Bölgesi Merkeze yakın bir konumda yer alan Ayık İş merkezindeki ofise taşınıp o günden bu yana orada hizmet vermeyi sürdürmektedir. Firma tüm hizmetlerinde ”Daha iyi ve daha güvenli bir ortam için, ilk önce eğitim daha sonra iş“ ilkesi ile Sıfır İş Kazasını amaçlamaktadır.

Firmanın Sahip Olduğu Özellikler

Firma alnında uzman bir yapıya sahip olup bu yapı ile kaliteli ve oldukça güvenli bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları şunlardır.

1-Risk Değerlendirmesi: Her iş yeri adına ayrı ayrı risk analiz raporları düzenleyip muhtemel iş kazası ve olası meslek hastalığı potansiyelini oluşturarak bunların bertaraf için gerekli adımları sağlayacak verileri elde etmek.

Sıradaki Haberi Oku  Garantili Ankara LGS Kurs

2-Çalışanların ve İşverenin Katılımı: Bütün çalışanlarının işin her aşamasında yer alan aktörlerin katılımı ile oluşturmaktalar. Katılım işi ve işyerini anlamanız adına işe yaradığı gibi işçi ve işverenlerin oluşturdukları farkındalıklarının ölçülmesinde de bir aracı olarak kullanılmaktadır.

3-Uzman Katkısı Sağlanması: Çalışanlarının sürekli kendisini yenileyen ve konusunda en seçkin uzmanlardan olmaktadırlar. İş güvenliği ve sağlığı aşamalarının her adımında uzmanlar yanında yardımcı olan bir danışma ekibine sahipler.

Tüm bunlar ve daha fazlası ile sizler için en uygun ve en kaliteli olanağı sağlıyorlar. Siz de ankara iş güvenliği konusunu bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Hizmet

Profesyonel anlamdaki idari ekibi ile deneyimli iş güvenliği uzmanları ve işinin ehli işyeri hekimleri ile sağlamış olduğu hizmeti ihtiyacınıza en uygun şekilde sizlere sağlamaktadır. Eğer sizin de iş yerinizde ankara işyeri hekimi ihtiyacı var ise bu hizmetten yararlanabilirsiniz

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul’un En İyi YÖKDİL Kursu

Değişken Hizmet Saatleri

İş üzerindeki akışınız ve sürekliliğinizin etkilenmemesi için sizlere en uygun olan saatlerde danışmanlık ve eğitim hizmetleri sizin talebiniz doğrultusunda esnek bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sayede hizmetlerimizi sizlere sağlarken iş verimliliğinizin de hiç etkilenmemesi için yoğun çaba sarf ediyorlar.

Firma Takip Sistemi

Firma da ve alt taşeronlar da yapılan tüm hizmetleri sadece tek bir ekrandan görüntüleyip istediğiniz kıstaslara uygun bir şekilde dilediğiniz gibi kontrol edip rahatça raporlayabilirsiniz.

Dijital Arşiv Hizmeti

Sizin için sağlanacak olan hizmet ile ilgili tüm dokümanlar, sertifikalar, yapılan sözleşmeler, saha gözlem raporları, bunlara ek olarak düzenleyici ve önleyici faaliyetler de sizin için sunuluyor. Firmanın aldığı önlemler, düzenli muayene raporları, onaylı olan defter suretleri gibi tüm belgelere firmanın tahsis edilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile sistem üstünden erişim sağlayabilirsiniz, söz konusu olan belgeleri görüntüleyip, bilgisayarınıza dilediğiniz şekilde indirebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Bakırköy'de Hizmet Veren En İyi İngilizce Kursundan Haberdar Mısınız?

Müşteri Memnuniyeti

Müşterileri ile teke tek ilgilenerek tüm eksiklikleri ve oluşan memnuniyetsizliklerin giderilmesi adına uzman ekip tarafından yapılan ziyaretleri, kalite kontrol yönetici adına olan atamaları gerçekleştirmekteler. Odaklanılan ana konu iş sağlığı ve iş güvenliği alanında olduğu için; “Temamız İş Güvenliği” sloganı ile beraber firmanız özelinde iş sağlığı ve bunun yanında güvenliği kültürünün kurup tüm kurumlarda yaygınlaştırılmasına katkı sunup müşteri memnuniyeti sağlamak hedefindedir.

Ücretsiz Danışmanlık

Sizleri yormamak ve daha az zaman kaybetmeniz adına Sağlık Taraması, Kişisel Korucu haldeki Donanımlar, Mesleki Yeterlilik türündeki Belgeler, İlk Yardım Eğitimleri gibi birçok alanlarda gerekli olan araştırmaları yaparak sizlere raporlar sunmaktadır. Yapılan bu hizmetler doğrultusunda en uygun biçimde ulaşabilmenizi sağlamak adına sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.