Dünya

Büyü Konularında Uzman Medyum Adresi!

Yaşadığımız coğrafyada yüzyıllar boyunca çeşitli şekillerde ve amaçlarda medyum gibi kişiler büyü yapılıyor. Bu büyüler her topluma özgü şekillerde yapılsa da bu coğrafyada yaşayan her medeniyetten bir iz taşıyarak günümüze kadar ulaşmıştır. Büyü diğer alemlerde yaşayan varlıklardan yardım alma olayıdır. Bunun için de havas ve vefk gibi bazı ilimlere sahip olmak gerekiyor. Günümüzde yüzlerce farklı şekillerde büyü yapılsa da bu büyülerin üstünde genel büyüler yer alır. Papaz büyüsü, bağlama büyüsü ve Süryani büyüsü bu büyülerden bazılarıdır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü büyüler içerisinde en fazla tercih edilen büyüdür. Bu büyünün konusu aşk ve sevgi olduğu için hemen hemen tüm insanları yakından ilgilendiriyor. Bağlama büyüsü kendi içinde de çeşitli büyülere sahiptir. Bu büyülerden bazıları şunlardır;

  • Resimle yapılan bağlama büyüsü
  • Nohutla yapılan bağlama büyüsü
  • Kırmızı gül büyüsü
  • Kaşık büyüsü
  • Muhabbet büyüsü
  • Aşk büyüsü
Sıradaki Haberi Oku  KKTC 3. Cumhurbaşkanı Eroğlu tedavi altında

Bu büyülerin genel amacı aşk olmasına rağmen yapılış şekilleri ve kullanılan malzeme ve tılsımlar farklıdır. Büyülerin tutması ve tutma süresi de farklılık gösterebiliyor.

Bağlama Büyüsünün Amacı

Bağlama büyüsünün genel amacı aşk ve sevgidir. Fakat bağlama büyüsünün alt büyülerinin amaçları daha özeldir. Örneğin evli çiftler için yapılan bağlama büyüsü çeşidi ile flört aşamasında olan gençler için yapılan bağlama büyüsü çeşidi farklıdır. Yine platonik aşklar için yapılan bağlama büyüsü tek taraflı sevgiler için yazılmış tılsımlarla yapılır. Fakat tüm büyülerin amacı kalben iki insanı bir araya getirmek.

Bağlama Büyüsü Bozulması

Bağlama büyüsü yapıcı bir büyü olduğu için kötü bir etki bırakmaz. Yine de yapılan büyüye maruz kalan kişiler büyünün etkisi ile farklı işler yapabilirler. Bu durumda büyünün bozulması gerekebilir. Büyü havas ilmine sahip deneyimli medyum hocalar tarafından yapılabilen bir iş olduğu gibi bozulması da yine medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Sıradaki Haberi Oku  Şentop, Malezya Kralı ile görüştü

Bağlama büyüsünün yapılışı, bozuluşu ve çeşitleri hakkında genel bilgiye ulaşmak için gerçek medyum web sitesini ziyaret etmelisiniz. Bağlama büyüsünün yanı sıra birçok farklı büyüye de ulaşma imkanınız bulunuyor. Sitede ulaşabileceğiniz medyum Cihat hoca yalnız Türkiye’de faaliyet göstermiyor. Almanya medyum gibi birçok ülkede yaşayan insanlara her türlü yardımı yapıyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri