Reklam Çeşitlerinde Magnet Tasarımlar

Çoğunlukla buzdolaplarında görülen, market, büfe ya da restoranlara ait şekilde bilinen magnet tasarımlar, günümüzde birçok açıdan kullanımı yaygınlaştırılmıştır. Birçok geometrik şekillerde üretilen, dikdörtgen, kare ya da oval şekillerde magnet baskısı her zaman kullanımı artmaktadır. Magnet basımı fiyatları bu konuda istenen ölçülere, istenen renk ve özelliklere göre de her zaman değişmektedir. Kaliteli magnet seçimleriyle beraber uygun şekilde teklif alabilir ve siz de yaptırabilirsiniz.

 

Firmanızı temsil edecek olan iyi bir magnet baskısı fiyatları her zaman istekleriniz ile birlikte örtüşmesi beklenir. Baskıda istenen kalite sağlanırken, boyutlar da bu noktada firma özelinde size aittir. Sizlerin istediği ölçülerde hem logo hem de slogan bilgisinin içereceği şekilde girilerek tasarımları da dahil edilerek kaydedilmiş olabilir. Bunların her birinin fiyatları etkileyen faktörler olduğu bilinir. Bu nedenle magnet boyutları başta belirlendikten sonra kaç adet yapılacağı da belirlendikten sonra buna göre baskıya geçirebilirsiniz. Birçok promosyon ürünü arasında en çok tercih edilen üründür.

Sıradaki Haberi Oku  Taşınma Esnasında Nakliye Firması Hizmetleri Nelerdir?

 

Metal eşyaların birçoğunda kullanılabilir olan, çok model çeşitlerinde yapılan magnet basımları mevcuttur. Aralarında seçimleri yaparken firma bilgilerinizin, son kullanıcıya verilmesi gereken bilgileri en iyi şekilde verecek modelde magnetler ile beraber dekoratif amaçla kullanıma uygun şekilde seçebilirsiniz. Oval kesim magnet baskı ürünleri ile birlikte tamamen eşantiyon olması adına firmaya, hizmetlerinize yönelik bilgi veren şekilde yaptırır; bir mahalle ya da bir ilçe içinde hedef kitle olarak tanımlanan müşterilerinize de böylelikle ulaşabilirsiniz.